Kıymetli Eşyalarınızı Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar ile Koruyun

Artık yaz aylarında seyahate çıkarken evde bırakacağınız değerli eşyalarınız için endişelenmenize gerek kalmayacak. Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar serisi, mücevherlerinizden önemli belgelere, elektronik cihazlardan diğer kıymetli varlıklarınıza kadar her türlü değerli eşyanızı güvenle saklayabileceğiniz çözümler sunuyor.

 

Akıllı Kasa

Yale Akıllı Kasa, Yale Home uygulamasının yanı sıra, fiziksel anahtar veya dahili tuş takımını kullanarak açılabiliyor. Lazer kesim kapı ve iki adet kesilmeye dayanıklı çelik kilitleme mili bulunuyor. Kapı açıldığında ışığı etkinleşiyor. Çıkarılabilir rafı ve kancaları eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlıyor. Yale Home uygulaması ile, kasanın durumunu her yerden kontrol edebiliyorsunuz.

 

Motorlu Kasalar

Yale Yüksek Güvenlikli Motorlu Kasalar, lazerle kesilmiş çelik kapılar ve kesilmeye dayanıklı çelik kilitleme milleri ile yüksek düzeyde güvenlik sunuyor. Kasa şifre, master kod veya anahtar ile açılabiliyor. Üç yanlış şifre girilmesi durumunda, otomatik olarak bir dakika süreyle kapanıyor. İçindeki ışık sayesinde eşyaların rahatça görünmesini ve kancalar da düzenle saklanmasını sağlıyor.

 

Parmak İzli Kasalar

Yale Yüksek Güvenlikli Parmak İzli Motorlu Kasalar, parmak izi tanıma teknolojisi ile kasaya anında erişim sağlyor. Kasaya 100’e kadar farklı parmak izi izi tanımlanabiliyor. Bu kasalar, lazer kesimli kapıları ve  kesilmeye dirençli Kilitleme milleri sayesinde  en değerli eşyalarınız için üstün koruma sunuyor. Ayrıca, üç yanlış şifre denemesinden sonra otomatik olarak kilitlenme özelliği ile ekstra güvenlik sağlıyor.

Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar serisi hakkında daha fazla bilgi almak için yalehome.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yale Hakkında

Yale, 183 yıldır insanları, mekanları, eşyaları ve en sevdiklerimizi koruyan lider bir güvenlik markasıdır. Ön kapılar, iç kapılar, dolaplar, paket teslimatları ve daha fazlası için yenilikçi mekanik kilitlerimiz, alarmlarımız, kasalarımız ve akıllı kilitlerimizle dünyanın dört bir yanında milyonlarca ev ve işyerinin güvenliğini sağlıyoruz. Yale, geçiş çözümlerinde dünya lideri ASSA ABLOY Grubu’nun bir parçasıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir