Shiba Inu, Bu 3 Önemli Haberle Sevindi: Oyun Değiştirici Olacak!

Shiba Inu ekip üyesi SHIB topluluğu ile önemli güncellemeleri paylaştı. Bu arada, baş geliştiricisi Shytoshi Kusama gizemli bir gönderiyle sessizliğini bozdu. Shiba Inu, İngiliz Kızıl Haçı arasında bağış için işbirliğine gitti.

SHIB ekibinden Lucie, oyunu değiştiren güncellemeyi açıkladı’

Shiba Inu ekibi üyesi Lucie, Shiba Eternity ile ilgili önemli bir güncellemeyi açıkladı. Lucie’ye göre, Shiba Eternity play-to-earn versiyonu hızla piyasaya sürülmeye yaklaşıyor. Meraklıları, oyuncuların oynayabileceği, eğitim faaliyetlerine katılabileceği ve Kibbles kazanabileceği mobil versiyonu aracılığıyla oyunun tadını zaten deneyimleyebilirler.

Ancak ekip, Shiba Eternity’nin Blockchain versiyonunun oyuna tamamen yeni bir boyut getirmesini bekliyor. Ayrıca, onu mobil deneyimden ayıracak benzersiz özellikler sunmasını hedefliyor. Lucie, Shiba Eternity’nin Blockchain versiyonunun bazı varsayımsal özelliklerini özetledi. Buna göre, Blockchain versiyonunda, yaklaşmakta olan Shiba Inu token’ı TREAT önemli bir rol oynayacak. Özellikler hala gizli. Bununla birlikte, muhtemelen TREAT tokenleri oyun mekaniği ve ödüllerin ayrılmaz bir parçası olacak.

Blockchain versiyonu muhtemelen Shiba Inu ekosistemindeki başka bir token olan BONE’u içerecek. Ayrıca, kullanıcıların BONE kullanarak oyun içinde alışveriş yapmalarına olanak tanıyacak. Bu özelliğin BONE’un faydasını artırması ve token için daha fazla talep yaratması mümkün.

Shiba Inu baş geliştiricisi gizemli bir paylaşımla sessizliğini bozdu!

Ryoshi’nin ortadan kaybolmasının ardından liderliği gizemli Shiba Inu lideri Shytoshi Kusama devraldı. Esrarengiz lider, 10 gün aradan sonra bir tweet paylaştı. Gönderdiği mesaj, özellikle SHIB Army’ye hitap ettiği için esrarengiz bir havaya sahip. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Kusama son zamanlarda X sosyal medya platformunu pek sık kullanmıyor. Bir önceki gönderisini iki hafta önce paylaşmıştı. Gizemli SHIB lideri felsefi olarak SHIB Army’le paylaştığı bir şeyi açıkladı: “Ayın güzelliği!”

Tweet’e bakılırsa Kusama kendi başına vakit geçiriyor. Shiba Inu projeleri üzerindeki sıkı çalışmasının ardından dinlenmek için bir dakikasını ayırıyor. Aynı zamanda SHIB’nin daha da geliştirilmesi üzerine meditasyon yapıyor. Topluluğa “yılın en huzurlu (holi(y)day) hafta sonunu” diledi. 16-17 Haziran tarihlerinde İslam dünyası Kurban Bayramını kutluyor. Bu hafta sonu (İslam dışındaki) diğer bayramlar arasında Taze Sebzeler Günü, Uluslararası Aile Havaleleri Günü, Bloomsday, Dünya Dolum Günü ve Uluslararası Afrikalı Çocuk Günü yer alıyor.

İngiliz Kızıl Haçı’na SHIB bağışı artık mümkün!

Shiba Inu, dünyanın en büyük ikinci meme coin’i olarak ününü koruyor. Holderların değer katmak için yeni yollar aramaya devam ediyor. İngiliz Kızıl Haçı ve Giving Block arasında SHIB de dahil olmak üzere kripto bağışlarını kabul etmek için kurulan ortaklık, SHIB gündemini yönlendirmeye yardımcı oluyor. Shiba Inu’yu Kızıl Haç’a bağışlamayı tercih eden kullanıcılar, bunu miktara bağlı olarak Giving Block aracılığıyla yaklaşık %1 ila %3,9 arasında bir ücretle yapabiliyor. İyilik için bağışlanan miktar haftalık olarak İngiliz Kızıl Haçı’na gönderiliyor.

İnsani yardım kuruluşlarının kripto para birimlerine ısınması alışılmadık bir durum değil. ABD’den Singapur’a, Kızıl Haç’ın özellikle dijital para birimlerine sıcak baktığını biliyoruz. Shiba Inu, Kızıl Haç ve küresel çapta bağış toplama kampanyası için doğru ekosisteme sahip. Shiba Inu’nun Kızıl Haç’ın ödeme seçenekleri arasına entegre olması karşılıklı fayda sağlayan bir hamle. Bu hamle, SHIB holderlarına daha fazla değer katıyor. Çünkü, nihayetinde yatırım yöneliminden bağımsız olarak kuruluş için ana akım desteği çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir